a month ago

Brave: чи є недоліки у цього браузера?

Кілька днів тому, спілкуючись з інтернет користувачами, я був неприємно здивований. Кілька людей відзначили, що активно користуються браузерами Опера і Mozilla Firefox. І це в 2019 році ?! Також деякі позитивно відгукнулися про Google Chrome. Дійсно, останній варіант дуже хороший. Саме цей браузер я активно використовую протягом останніх років. Дивно те, що про браузері Brave чули одиниці, але ж це, без перебільшення, найкращий браузер на сьогоднішній день:

максимально ефективно блокує рекламу;
відрізняється високою швидкістю завантаження сторінок;
забезпечує повну конфіденційність;
дозволяє заробляти на рекламі (тієї, яку хоче бачити користувач інтернету);
має зручну консоль управління (створено на базі Гугл Хром);
дозволяє швидко імпортувати і експортувати закладки.

SwitchToBrave: порівняння Google Chrome і Brave

Brave блокує всю рекламу. Сайт завантажився практично миттєво. Інноваційний браузер повністю заблокував трекери і скрипти. Це означає, що вся ваша інформація про відвідування ресурсу залишилося конфіденційною. Ви захищені! Також не забувайте про надійні гаманці для крипто. Купити Леджер можна по доступній ціні.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

Чи є у Brave недоліки?

Поки я виявив тільки один істотний мінус. За допомогою цього браузера я не можу перекладати англомовні сайти на рідну мову мову. Розробники пропонують використовувати спеціальні плагіни (це незручно) і обіцяють незабаром забезпечити комфортний переклад на мову користувача. Якщо ця опція буде реалізована, то браузер Браве не матиме рівних. Також сподіваюся, що незабаром інтернет-користувачі з усього світу зможуть переглядати рекламу і заробляти гроші. На сьогоднішній день в моїй країні ця опція не реалізована.

В підсумку

Поки є два недоліки в браузері Brave - відсутність мовного перекладу та можливості заробляти на перегляді реклами. В іншому розглянутий браузер ідеальний. Ви можете самі скачати його на цьому сайті і переконатися на власному досвіді.

А тут можна купити надійний гаманець Трезор, не гірший за Леджер. Посилання веде на офіційний портал компанії.


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead

  • 2Upvotes
  • $0.00Reward
  • 4Comments

Comments

You can login with your Steem account using secure Steemconnect and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments