Каталог інструментів штучного інтелекту

Привіт, друзі. Прочитав новину про те, що Мета, очільником якої є Цукерберг, працює над штучним інтелектом для створення реклами. Інноваційна розробка дозволить суттєво зменшити фінансові затрати на створення рекламних продуктів і, відповідно, залишить без роботи чимало агенцій. Та мова не про ринок праці. Технології розвиваються настільки стрімко, що не вистачає часу навіть на повне ознайомлення з ними. Буквально місяць тому писав про музику та штучний інтелект, а за цей час вже з'явилось багато інших інструментів штучного інтелекту. В цілому, ця публікація готується тільки для того, щоб полегшити пошук таких інструментів.

Якщо спробувати використати Гугл чи пошукати на Ютубі, то будуть представлені кілька не самих нових інструментів ШІ. Зате сайт під назвою aicyclopedia - це об'ємний каталог цікавого програмного забезпечення. Всі новинки з'являються саме тут і підібрати якийсь інструмент для власних потреб не буде проблемою. І таких інструментів вже тисячі!

Є на цьому майданчику інструменти штучного інтелекту для створення музика, трансформації текстових матеріалі в мову, генератори відео, програми для редагування відео, генератори логотипів, презентацій, SQL, “помічники по життю”, ігри, фінанси, мода, експерименти, софт для роботи з картинками, фото та багато іншого. Деякі інструменти платні, іншими можна обмежено користуватися без фінансових затрат.

Aicyclopedia допоможе знайти багато цікавого для фрілансерів, творчих та допитливих особистостей.

Всім добра!