a month ago

Кріптовалютні гаманці без проблем: Casa Keymaster, Coinbase і інші

Напевно, якщо ви читаєте цей невеликий пост, то вже не сумніваєтеся в оцифруванні грошей і інших складових нашого життя. В даний час розроблені сотні кріптогаманців. Але я коротко зупинюся на тих, які, на мою думку, заслуговують на увагу.

Coinbase - це найпростіше і надійне рішення для зберігання криптовалюти. Уже зараз підтримується більше 10 монет, які можна зберігати на кріптогаманці Coinbase. Американський гігант поглинув Харо і напевно протягом багатьох років буде утримувати лідируючі позиції. Додаток для мобільних пристроїв також працює бездоганно. Але враховуйте той факт, що Coinbase зберігає приватні ключі на своїх серверах.

Casa Keymaster: найнадійніший мобільний гаманець для зберігання крипто

Casa Keymaster - одне з найбільш просунутих рішень. Компанія пропонує Casa Keymaster для Android і iOS пристроїв. Дізнатися деталі можна на офіційному сайті https://keys.casa. Фішка гаманця полягає в тому, що користувачеві не потрібно турбуватися про сид-фразу!!! В цілому, йому (користувачеві) практично ні про що не потрібно турбуватися. Спочатку скачується гаманець, після чого зашифрована копія приватних ключів зберігається безпосередньо на пристрої. Друга зашифрована копія - створюється безпосередньо в хмарному сховищі, власником якого є користувач пристрою. Наприклад, це може бути Гугл Диск. Третя копія ключів зберігається безпосередньо у компанії. Тому навіть в тому випадку, якщо користувач втратить дві пари своїх зашифрованих ключів або пристрій, то завжди зможе відновити доступ до своїх активів, звернувшись безпосередньо до компанії. Ще один нюанс полягає в тому, що компанія зберігає третю пару ключів в зашифрованому вигляді і не має до них доступу. Компанія орієнтується на довгострокові відносини і пропонує клієнтам кілька рівнів безпеки (вартість деяких з них становить кілька тисяч доларів на рік). Також клієнти можуть запустити власну ноду і заробляти на обслуговуванні Bitcoin-мережі.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

Розробники Casa нагадують, що мова йде всього лише про мобільний гаманець який поступається в плані безпеки апаратним пристроям, таким як Леджер і Трезор . Це найбільш просунуті і безпечні гаджети, але в процесі їх експлуатації вся відповідальність лягає виключно на плечі власника.


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead

  • 32Upvotes
  • $0.23Reward
  • 3Comments

Comments

You can login with your Steem account using secure Steemconnect and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments