2 months ago

P2P-кредитування як спосіб заробітку і варіант вирішення тимчасових фінансових проблем

За останні 10 років з'явилася велика кількість сервісів мікрокредитування, які буквально обдирають позичальників до нитки. Співпрацю позичальників з банками також не можна назвати вигідною. Якщо говорити об'єктивно, то отримання кредиту - це не найкращий спосіб намагатися вирішити свої фінансові проблеми. Але таке життя.

P2P- кредитування

Це відносно новий вид кредитно-фінансових відносин, який передбачає взаємодію між людьми без банків і МФО. Безумовно, посередник є. Мова йде про спеціалізовані сервіси, які беруть на себе функцію щодо забезпечення взаємини між двома сторонами. Одним з таких сервісів є Бітерест. Це не банк і не фінансова компанія.

Biterest - це маркетплейс, де людина може взяти кредит або ж при наявності вільних коштів надати «фінансову допомогу» іншому. Тут можна стати і кредитором, заробляючи на відсотках, і позичальником.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

Живі гроші під заставу криптовалюта

Грошові кошти видаються під заставу Bitcoin. Принцип кредитування досить простий: сервісом створюється multisig-адреса, на яку позичальник переводить свою криптовалюта. При цьому формуються три приватних ключа, які отримують усі сторони. Тому актив позичальника надійно захищений. Якщо ж ціна Bitcoin значно впаде, то в такому випадку настане Margin Call, договір закривається, а кредитор отримує доступ до застави. На сервісі пропонуються різні способи оплати. Всю необхідну інформацію можна отримати в інформаційному розділі офіційного сайту Бітерест.

Сервіс буде цікавий кредиторам і позичальникам


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead

  • 3Upvotes
  • $0.00Reward
  • 1Comments

Comments

You can login with your Steem account using secure Steemconnect and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments