a month ago

Pi Network: майнінг на смартфоні без розрядки батареї

Я, також як і значна частина населення нашої планети, залишився в стороні кріптореволюціі. Я не встиг купити Bitcoin, Ефір і інші стоять монети. Виняток становить кілька сотень Steem. Тому хочеться хоча б трохи «наздогнати» втрачене. Саме з цієї причини я приєднався до проекту Pi Network трохи більше тижня тому.

Pi Network: майнінг на смартфоні без розрядки батареї

Інноваційна технологія дозволяє майнити в тому випадку, якщо додаток закрито. Власнику пристрою, будь-то iPhone, смартфон, планшет або інший кишеньковий гаджет, досить один раз на добу заглянути в свій аккаунт з метою активації потужностей. Майнити можна на Android- та iOS-пристроях. На офіційному сайті компанії вказано, що майнінг за допомогою спеціалізованих пристроїв (асіка) є дуже складним і витратним заходом. З цим не посперечаєшся. Так само і з тим, що інвестувати в хмарний майнінг дуже ризиковано. Ризиковано вкладати кошти в токени і інші криптовалюти, волатильність яких зашкалює.

Чому я вибрав цей проект?

По-перше, сподобалося те, що команда повністю відкрита. У керівника технології, продукту і голови спільноти є відеозвернення, відкриті акаунти. Це величезний плюс, оскільки багато проектів не відкривають інформацію про своїх власників.

По-друге, проект не схожий на скам. Мобільний майнінг через Pi Network не вимагає ніяких вкладень. Далі я зупинюся безпосередньо на майнінгу трохи докладніше. У додатку відсутня реклама. Крім того, софт працює без багів. У додатку є невеликий чат для спілкування, в тому числі, російськомовна гілка.

По-третє, майнмити на смартфоні можна абсолютно без розрядки акумуляторної батареї. Перевірено мною на протязі тижня.

По-четверте, цікава технологія, з якою ви можете ознайомитися безпосередньо на офіційному сайті. Думаю що проект заслуговує увагу. На порталі компанії можна вивчити всю інформацію і отримати відповіді на актуальні питання в розділі FAQ. Тому я не бачу сенсу розписувати нюанси використання сервісу для майнінгу токенів.

Як майнити з вигодою?

Спочатку необхідно перейти в магазин Google Play або App Store і вказати назву додатку - Pi Network. Також ви можете відвідати офіційний сайт minepi.com і відразу перейти в необхідний магазин безпосередньо по посиланнях.

Процедура реєстрації не викличе у вас складнощів. При цьому в процесі реєстрації рекомендую вказати superKos. Це мій реферальний код. Після його введення ви додатково отримаєте трохи потужностей і, відповідно, зможете майнити більше монет Пі.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

Якщо стаття була цікава і корисна для вас, мені буде дуже приємно. Всім удачі!


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead

  • 4Upvotes
  • $0.00Reward
  • 1Comments

Comments

You can login with your Steem account using secure Steemconnect and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments