a month ago

Пластикова карта на блокчейні від Nexo

Nexo - це потужний провайдер, монстр, кріптокредитування, що забезпечує людям можливість отримувати кредитні кошти під заставу криптовалют. Команда працює над впровадженням інноваційних продуктів. Одним з них є кредитна карта, що дозволяє здійснювати платежі в місцевій валюті. Нагадаю, що компанія працює більш ніж в 200 країнах світу. На всі покупки передбачена виплата кешбека, тобто, частини витрачених коштів.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

Безкоштовно клієнти отримують віртуальні картки, маючи повний доступ до своїх фінансів в будь-якій точці планети. При цьому відсутня річна та місячна плата за використання платіжного інструменту. На даний момент карта надається в рамках «раннього доступу». Тобто, клієнти можуть оформити заявку на сторінці https://nexo.io/nexo-card?referral=sP85uIW&refSource=copy і чекати своєї черги.

Нова пластикова карта в блокчейні може стати проривною, адже повністю відсутня плата за збори і бездіяльність клієнта! Відсутні приховані платежі і комісії за використання облікового запису. Також хотілося зупинитися на мобільному додатку Nexo, який працює бездоганно, дозволяючи відслідковувати транзакції в режимі онлайн з повною і деталізацією. Аккаунт і додаток надійно захищений за допомогою пароля, двофакторної аутентифікації. При цьому в додатку використовується додатковий елемент захисту - пін-код.

Після замовлення банківської карти на блокчейні Nexo не знадобиться пов'язувати її зі своїм обліковим записом. Пластик вже в автоматичному режимі пов'язаний з обліковим записом. В першу чергу пластикова карта буде доступна жителям Євросоюзу і Європи. Також компанія обіцяє поширювати її по всьому світу. Токен Nexo також заслуговує на увагу з боку середніх і великих інвесторів.

Чи зможе Nexo утриматися на криптовалютному кредитному ринку?

Відвідавши Bitcoin форум, я прочитав думку декількох користувачів. Вони стверджують, що кріптокредитування не має ніякого сенсу, оскільки Bitcoin і інші маркери можна в будь-який момент продати. Безумовно, така точка зору має право на існування і частково вона вірна. Але давайте проведемо аналогію з золотом. Мільйони людей по всьому світу є власниками золотих прикрас і злитків. Якщо ж виникає необхідність в грошах, то багато біжать ломбарди. Не всі поспішають продавати золото, хоча його, так само як криптовалюту, зовсім не обов'язково залишати в заставу. Проте, ломбарди процвітають по всьому світу. Тільки в невеликому районі мого містечка розташовано п'ять або шість ломбардів. Таким чином, кредити під заставу криптовалюти будуть актуальні завжди, до тих пір, поки існує crypto.


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead

  • 3Upvotes
  • $0.00Reward
  • 1Comments

Comments

You can login with your Steem account using secure Steemconnect and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments