a month ago

Почав грати в Prospectors на EOS: золоті копальні

Переглядаючи dapps на блокчейні EOS, випадково натрапив на браузерну стратегію під назвою Prospectors. Пограв буквально пару днів, сподобалося.

Prospectors: добувають золото на власному руднику

Відразу потрібно зазначити, що для гри вам знадобиться гаманець EOS. Я використовував Scatter. Знадобиться увійти в обліковий запис через Facebook або Google, потім підключити гаманець EOS. Також можна ввести власний ключ (приватний). Не рекомендую цього робити, оскільки необхідно на 100% довіряти розробникам.

Зверніть увагу, що грати можна абсолютно безкоштовно. На відміну від багатьох ігор на Ефіріумі, тут можна починати без інвестицій. Ви отримуєте 3 робочих, яких, безумовно, можна прокачати за гроші.

Сенс гри полягає в тому, що ви здобуваєте золото або заробляєте його за допомогою праці своїх робітників. Потім золото можна поміняти на токени PGL. Курс становить 1000 золота за 1 токен. На сьогоднішній день вартість токена становить $ 0.06. До гри можна приєднатися за цим посиланням https://prospectors.io?ref=gm4denzzgige.

Не буду детально зупинятися на стратегії, оскільки всю інформацію можна знайти на сайті. Гра повністю русифікована, а це величезний плюс для людей, які абсолютно не знають англійської мови. Тут ви зможете будувати рудники, наймати інших робітників, купувати і продавати ділянки, добувати золото, камінь, деревину.

Браузерна гра досить спритна і відрізняється простим інтерфейсом. Рекомендується грати в команді.


Sponsored ( Powered by dclick )
Very cool gadget for your car

Turn your car into a racing car with this app

  • 3Upvotes
  • $0.00Reward
  • 4Comments

Comments

You can login with your Steem account using secure Steemconnect and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments