Що там в криптосвіті?

Привіт. Останнім часом відбувалося мало змін у світі крипто. Та це не означало, що розробники сиділи склавши руки. Ось, наприклад, MetaMask вже заявив, що користувачі зможуть купувати криптовалюту спрощеним методом безпосередньо в гаманці. Така послуга буде доступна майже у всьому світі, а саме, у 189 країнах. Через банківські карти та інші сервіси можна буде купувати найпопулярніші криптовалюти та токени на різних блокчейнах.

Через гаманець TrustWallet можна буде виводити кошти у готівку. Така можливість начебто вже відкрита, але у своєму гаманці я чомусь не побачив такої функції. Головною перевагою розглянутої функції є те, що власні активи можна буде переводити на власний рахунок без посередництва централізованих сервісів. А для тих, хто тримає TWT-токени ще й отримають якийсь дисконт.

Бачив новину про те, що Twitter дещо змінив алгоритми просування твітів. Особисто мені не дуже подобається ця мережа, де акаунти блокуються, отримують тіньові бани тощо. Але він популярний і, ймовірно, без нього не обійтись для максимального ефективного просування Hive. Для цього доведеться використати https://hiveposh.com, проєкт створений на блокчейні другого рівня Вулика. Його функція направлена на те, щоб ваш контент із WEB3 поширювати в мережах WEB2. Наразі hivepoch пропонує тільки Твіттер та Редіт. Як на мене, то це якийсь крок назад, але без цього для просування не обійтися. Тим паче, що використовуючи цей сервіс можна розраховувати на певну нагороду, токени @poshtoken. Планую трішки поекспериментувати вже найближчим часом.

І наостанок трішки позитиву від керівника американської компанії Equity Management Associates. Генеральний директор Л. Лепард вважає, що вартість біткоїна очікує стрімка парабола і він зможе подорожчати до 10 мільйонів доларів. Як і всі аналітики, він нагадав про інфляцію, обмеженість монет, технологію, потенціал... Він каже, що люди все бачать і гроші втрачають свою ціну дуже швидко. Тому всі будуть купувати біткоїн. Сподіваюсь, що коли будуть купувати BTC, не забудуть і про HIVE!

Всім добра!