Золото чи біткоїн: що каже чат GPT?

Привіт. Пишуть, що брокер та давній прихильник золота Пітер Шиф назвав чат GPT розумним, адже той не порекомендував вкладати гроші в біткоїн. Натомість він вибрав жовтий метал, облігації, акції та готівку. Але можна з впевненістю сказати, що це односторонній підхід до питання і навіть маніпуляція. Насправді нейромережа зовсім не налаштована проти біткоїна. До того, остаточна відповідь залежить від багатьох факторів, у тому числі мови запиту. Та основним залишається чітке формулювання запитання.

Чат GPT не дурний, але й не більше. Мережа відповідає шаблонними фразами, часто допускає помилки в датах, плутає місця. Здається, якщо не перевіряти відповіді чату, то можна добряче почервоніти за писанину. Тому я спробував кілька разів і відмовився від послуг нейромережі: ще не готова! Сира! І як мені здається, кінцевий результат, тобто відповідь нейромережі не повинна залежати від того, яку версію експлуатує користувач: платну чи безплатну. У мене, звичайно, безплатна.

На запитання розподіли інвестиційний портфель 100% з орієнтацією на пересічного інвестора. Активи наступні: золото, біткоїн, срібло та інші дорогоцінні метали, облігації, долар нейромережа дала наступну відповідь.

На банальне запитання: що краще — золото чи біткоїн, нейромережа надала досить шаблонну відповідь.

Нейромережа визнає біткоїн активом з високим потенціалом, хоча й постійно нагадує про ризики різного роду. Наразі кожен може поспілкуватися з ШІ в GPT чаті, але не варто плекати ілюзій. Штучний інтелект не навчить вас жити, не дасть вам грошей, хоча може й наштовхне на цікаві ідеї. І не забувайте про чіткі формулювання!

Всім добра!